Call
MenuMENU

×

Reklama - Design - Tisk

DESIGNOVÉ POLEPY INTERIÉRU

Navrhneme design polepu pro interiér kavárny, restaurace nebo kancelařských prostor, včetně realizace polepu.

 

Více náhledů ZDE


SAZBA KATALOGŮ, ČASOPISŮ A MAGAZÍNŮ

Nabízíme grafické zpracování, včetně tisku.

 

Více náhledů ZDE


INZERCE, LETÁKY A PLAKÁTY

Vytvoříme pro Vás inzerce do tištěných médií v libovolném formátu. Od grafického zpracování, až po tisk připravíme letáky, plakáty a další možné tiskoviny.

 

 

Více náhledů ZDE


ORIENTAČÍ A NAVIGAČNÍ SYTÉM

Zpracujeme grafický návrh mapy, nebo jiné situace prostor pro snadnou orientaci Vašich zákazníků, zaměstnanců nebo návštěvníků. Následně vyrobíme a samozřejmě i namontujeme.

 

Více náhledů ZDE.


REKLAMNÍ POLEPY


Zpracujeme grafický návrh polepu pro Váš firemní vozový park. Navrhneme reklamní polepy na výlohy, vývěsné a navigační desky a jiné další velkoformátové tiskoviny, včetně polepu.

 

Více náhledů ZDE


SVĚTELNÉ REKLAMY

Zpracujeme grafický návrh s následnou kompletací světelného poutače a její montáží. Používáme moderní technologie zpracování pro řezání různých tvarů - laserem nebo vodním paprskem. K osvětlení používáme LED technologi, abyste ušetřili při následném provozu za elektřinu.

 

Více náhledů ZDE


NÁVRHY LOGOTYPU

Navrhneme firemní logo na přesně míru Vaší firmy, které vás bude dokonale prezentovat. Logo bude zásadním klíčovým prvkem pro Vaše budoucí zákazníky a partnery a bude Vás dokonale vystihovat.

Také Vám zpracujeme korporátní design ve formě GRAFICKÉHO MANUÁLU.

 

 

Více nahledů ZDE


POTISK TEXTILU

Zpracujeme grafický návrh potisku na trika, kalhoty, mikiny a pracovní oděvy s následnou realizací potiskem.

 

Více náhledů ZDE


THERMOPLAST

Díky našim termoplastickým značením, která jsou přesně vyráběna technologií vodního paprsku, se konečně klienti dostávají k možnosti designovat grafiku s přesnými konturami na těžko nanášitelné povrchy, jako je asfalt, beton či zámková dlažba.

Instalace je velmi rychlá a výsledek je daleko trvanlivější, než jsou klasické barvy. Je netoxický, bezolovnatý a plně pigmentovaný a protiskluzový.

 

Více náhledů ZDE


PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Vytváříme naučné "taháky", které pomáhají žákům při výuce i o přestávce, také zároveň vytvářejí výzdobu pro třídu nebo chodbu Vaší školy nebo školky.

 

Více náhledů ZDE


WEB DESIGN

Tvoříme visuály webových stránek tak, aby byly plně funkční a přehledné.

Stránky jsou dále programovány spřátelenou firmou, programovány na vlastních frameworcích a pro jejich optimální nastavení a finální spuštění Vás předáme do profesionálních rukou.

 

Více náhledů ZDE


GALERIE HOTOVÝCH VÝROBKŮ

Zde můžete shlédnout fotografie reálných produktů.

 

Fotogalerie ZDE